Moja lista blogów

środa, 28 lipca 2010

OKO!

Troszkę mnie Agrypa pomęczyła, ale kolejna sesja za nami. Tatuaż zaczyna wyglądać naprawdę super, za co Jej bardzo dziękuję!!!
Radek

sobota, 24 lipca 2010

REAKTYWACJA!

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Dwa miesiące od ostatniego wpisu to szmat czasu, ale się nie poddaję i powracam. Ciężko wymienić, co stało się od tamtego czasu, wydane kolejne magazyny, odwiedzone konwencje, wytatuowani i poprzekłuwani klienci oraz oczywiście Tattoofest 2010.
Z ostatnich, ważnych wydarzeń to na pewno wizyta Agrypy w niemieckim studio Reinkarnation, którego właścicielem jest nasz przyjaciel Guil Zekri. Poniżej kilka prac, które wykonała podczas pobytu w tym studio. Kolejne doświadczenia zdobyte, kolejne miejsce poznane!
W ostatnim tygodniu wyjechał nam tez Daveee do Lipska, po tatuować gościnnie w Dirty Rebels. To bardzo ciekawe studio, jak na wschodnią część Niemiec, powiedziałbym, wyjątkowe. Pracuje tam Saxe i Basti robiąc naprawdę dobre tatuaże!
Generalnie, Daveee na ten rok jak i początek następnego postawił na dalszy swój rozwój poprzez odwiedzanie różnych tatuatorów i konwencji. Więcej będzie poza Kultem niż w nim, ale za to mamy nadzieje zobaczenia już wkrótce kolejnych wielu zaskakujących prac w jego wykonaniu.
W ten weekend zrobiło sie w studio też jakoś pusto. Walczy z klientami tylko Edek. Agrypa wolna sobota, Iza u rodziców, Ola się urlopuje, Kudi nad jeziorkiem. Eh... pozazdrościć.